MÖBLER / Soffor / Soffa 13546035
nr 1354 6035
Soffa
Jobstyg, Rabarber. Längd: 210
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
400 kr
måndag 19 oktober 2020
kl 19:06:02
100 kr
150 kr
350 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)